Jak często powtarzasz terapię światłem LED?

Jak często powtarzasz terapię światłem LED?

Sesje terapii LED trwają 15 minut i są niesamowicie kojące, uzdrawiające i naprawiające. Jedna sesja kosztuje 79 dolarów, ale możesz zaoszczędzić pieniądze zapisując się na kurs. Alternatywnie, można kupić pojedynczą sesję z rabatem za jedyne 49 dolarów, lub można dodać do istniejącego leczenia w obniżonej cenie.

Skuteczność leczenia światłem LED

okazał się być skutecznym leczeniem dla starzejącej się skóry. Może promować odmładzanie skóry poprzez fotobiomodulację, proces, który zwiększa produkcję kolagenu i stymuluje czynniki wzrostu. Stymuluje również oddychanie mitochondrialne, aby poprawić zdrowie komórek. Oznacza to, że może zmniejszyć zmarszczki i poprawić teksturę skóry.

Efekty uboczne

Terapia światłem LED to nieinwazyjny i bezbolesny sposób na poprawę zdrowia skóry i zmniejszenie trądziku. Diody LED emitują światło o określonej długości fali, które pozytywnie wpływa na poziom kolagenu i elastyny w skórze. Zmniejszają również pory i zwiększają ukrwienie skóry. Intensywność naświetlania światłem LED można regulować, aby osiągnąć pożądany efekt terapeutyczny.

Terapia światłem LED wykorzystuje czerwone, niebieskie lub bliskie podczerwieni światło, aby stymulować uwalnianie tlenku azotu, który jest substancją w organizmie kontrolującą metabolizm energetyczny. Poprzez stymulację aktywności mitochondriów, światło może zwiększyć krążenie krwi i zmniejszyć stan zapalny – dane te zostały zgromadzone przez specjalistów serwisu . Terapia LED może być stosowana samodzielnie lub jako uzupełnienie innych terapii, takich jak masaż.

Kilka zabiegów z użyciem światła LED jest ukierunkowanych na różne części skóry. Na przykład, niebieskie światło może pomóc w zmniejszeniu trądziku, ponieważ wpływa na bakterie, które przyczyniają się do powstawania trądziku. Czerwone światło LED może również pomóc w redukcji oznak starzenia i blizn. Czerwone światło LED oddziałuje również na fibroblasty pod skórą, czyli komórki produkujące kolagen, który odgrywa rolę w procesie gojenia.

Powtarzanie sesji światła LED może być korzystne dla poprawy zdrowia skóry. Należy jednak pamiętać, że terapia LED nie jest szybkim rozwiązaniem i może mieć negatywne skutki uboczne. Większość osób zaczyna dostrzegać różnicę w ciągu kilku tygodni po każdej sesji. W zależności od rodzaju skóry, może być konieczne powtarzanie zabiegu kilka razy w roku, aby utrzymać rezultaty.

Koszt

Terapia światłem LED to przełom w dziedzinie odnowy biologicznej. Zabieg trwa od 20 do 30 minut i zazwyczaj wymaga ośmiu lub więcej sesji, z przerwami trwającymi jeden lub dwa tygodnie. Podczas sesji należy zdjąć ubranie i założyć okulary ochronne. Następnie położysz się pod ciepłym, czerwonym światłem, a lekarz będzie przesuwał po Twojej skórze różdżkę nasyconą światłem LED. W miarę jak światło będzie przenikać przez skórę, będziesz odczuwać zerowy nacisk.

Podobne tematy

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *