O nas

Poznajmy się lepiej

Lek. med. Tatsiana Radashkevich

Jako lekarz medycyny mam świadomość, jak ważne w pracy kosmetologa jest przestrzeganie zasad bezpieczeństwa, precyzja oraz uważność – i tymi zasadami kieruję się w kontakcie z klientem. Zależy mi, by każda klientka i klient czuli się traktowani indywidualnie, z dbałością o ich potrzeby oraz oczekiwania, a przy tym po prostu dobrze – by każda wizyta była dla nich przyjemnością.

Jestem przekonana, że najlepsze i najtrwalsze rezultaty jesteśmy w stanie osiągnąć przy zastosowaniu holistycznego podejścia w terapii, ponieważ przyczyną problemów skórnych często są inne dolegliwości. Stąd nacisk na indywidualne podejście, by w oparciu o obszerny wywiad, móc zaproponować odpowiednie metody postępowania.

Kosmetologia jest dziedziną, w której realizuję swoją wiedzę medyczną i miłość do piękna. Dziedziną wymagającą, dlatego dbam nie tylko o najwyższą jakość wykonywanych przeze mnie usług, ale też stosowanych produktów. Z tego względu stosuję wyłącznie wyselekcjonowane kosmetyki renomowanych marek.

a

CO OFERUJEMY

Opiekę profesjonalistów

Indywidualne i holistyczne podejście

Relaksującą atmosferę

Komfortowy, nowoczesny salon

Najwyższe standardy bezpieczeństwa

Zabiegi z użyciem kosmetyków klasy premium

Bonusy i karty lojalnościowe dla stałych klientów

Dni piękności oraz eventy tematyczne

a

POZNAJMY SIĘ LEPIEJ

Beauty Queen to salon urody w którym spotyka się pasja do piękna, medycyna i dużo pozytywnej energii. Nasz zespół tworzą profesjonaliści w swoich dziedzinach, którym przyświeca wspólna idea: tworzenie piękna każdego dnia, w wielu wymiarach.

Z entuzjazmem śledzimy nowe odkrycia i trendy, by móc zaoferować najnowocześniejsze narzędzia i zabiegi, precyzyjnie odpowiadające na potrzeby naszych klientów.

W naszym przestronnym, zaprojektowanym z troską salonie każdy może poczuć się dobrze, zrelaksować i nabrać energii.

Wśród naszych usług znajda Państwo m.in: dermapen, zabiegi na biust, zabiegi na rozstępy, zabiegi na blizny, zabiegi antycellulitowe, leczenie trądziku, peeling chemicznypeeling medyczny czy masaż twarzy.