Hydrafacial – odmładzanie twarzy bliskie naturze

odmładzanie twarzy

Kto z nas nie marzy o gładkiej, zdrowej i młodzieńczo wyglądającej skórze? Najlepiej jeszcze, żeby nie trzeba było dużo robić, aby taki efekt uzyskać. Hydrofacial to zabieg, który w naturalny sposób oczyszcza i odmładza twarz, bez zastosowania inwazyjnych metod i bez okresu rekonwalescencji. Sięgnij po naturalną metodę odmładzania i zyskaj piękną skórę bez wyrzeczeń.

Mikrodermabrazja wodna – utrzymaj skórę w doskonałej kondycji

Zwolennicy zabiegu Hydrafacial uważają go za sposób na utrzymanie długotrwałego zdrowia skóry. Jest to procedura oparta na mikrodermabrazji wodnej, czyli oczyszczaniu skóry przy pomocy strumienia wody i kwasów o delikatnym działaniu złuszczającym. Najważniejszym etapem całej procedury jest aplikacja serum dobranego do potrzeb skóry. Zabieg polecany jest szczególnie osobom, które chcą błyskawicznie, ale intensywnie poprawić wygląd skóry, odmłodzić twarz, szyję, dekolt, dogłębnie oczyścić cerę.

Czym charakteryzuje się zabieg HydraFacial?

Hydrafacial to wieloetapowy zabieg na twarz. Jak tłumaczą specjaliści z Kliniki Miracki w Warszawie, jego celem jest odmładzanie skóry, złuszczenie i ekstrakcja martwego naskórka oraz dostarczenie skórze odmładzających substancji – wszystko to dzieje się podczas jednego zabiegu.

Hydrodermabrazja wywołuje natychmiastowy efekt odmłodzenia twarzy – skóra staje się rozjaśniona i ujędrniona. Rezultaty pogłębiają się wraz z upływem czasu po zabiegu. Jest to metoda odmładzania twarzy, którą można zastosować doraźnie, przed ważnym wydarzeniem, ale jeszcze lepiej wykonywać ją regularnie – aby utrzymać skórę w doskonałej kondycji.

Zabieg Hydrafacial składa się z trzech etapów:

  • Złuszczenie naskórka – usunięcie martwych komórek warstwy rogowej naskórka, co prowadzi do rozjaśnienia skóry, odblokowania porów, a przy dłuższym stosowaniu – do zwiększenia produkcji kolagenu i odmłodzenia twarzy.
  • Oczyszczenie i nawilżenie skóry – wyekstrahowane zanieczyszczenia usuwane są przy pomocy głowicy próżniowej. Jednocześnie do skóry dostarczane są składniki nawilżające.
  • Odżywienie i ochrona – zwieńczenie zabiegu, które polega na zastosowaniu serum dobranego do potrzeb skóry. Do wyboru są preparaty, które zmniejszają przebarwienia, likwidują zmarszczki, niwelują przetłuszczanie się skóry, zmniejszają rozszerzone pory.

Naturalna metoda odmładzania twarzy

Zabieg Hydrafacial wykorzystuje metodę złuszczania, aby usunąć martwe komórki naskórka i odsłonić zdrową, chłonną powierzchnię skóry. Najważniejszą rolę w odmładzaniu twarzy odgrywa serum, które aplikuje się na koniec. Intensywny peeling wodny pozwala na skuteczne dostarczenie do skóry aktywnych składników. W zależności od zastosowanego serum zabieg może poprawić nawilżenie skóry, dodać blasku, a nawet wzmocnić strukturę skóry i zmniejszyć rozmiar porów.

Mikrodermabrazja wodna to zabieg niezwykle łagodny dla organizmu. Istnieje niewiele przeciwwskazań do jego wykonania, nie wymaga rekonwalescencji, a cała procedura trwa zaledwie 30 minut. Hydrafacial to zabieg odpowiedni dla wszystkich rodzajów skóry i odcieni karnacji. Niektóre przeciwwskazania to: ciąża, aktywna wysypka, nasilony trądzik różowaty, oparzenia słoneczne. Ostateczną decyzję o wykonaniu zabiegu podejmuje lekarz medycyny estetycznej podczas konsultacji z pacjentem.

Istnieją badania kliniczne potwierdzające wysoką skuteczność zabiegu hydrodermabrazji w odmładzaniu twarzy. Badania te potwierdziły, że po kilku tygodniach regularnych zabiegów wzrasta grubość i gęstość skóry (wzrost ilości kolagenu), a także wzmacnia się bariera ochronna naskórka.W razie innych pytań zapraszamy do kontaktu ze specjalistami z Kliniki Miracki w Warszawie: https://klinikamiracki.pl/klinika-miracki-warszawa-srodmiescie-ul-krolewska/Podobne tematy
Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *